Kanal listesinde neler var?

Kanal Listesi sayfamızda bu sorununuzun cevabını bulabilirsiniz. Kanal listesi sayfamızda da inceleyebileceğiniz üzere yüzlerce kanaldan oluşan bir listemiz mevcuttur. Ancak kanal listesi sayfamızda vod içeriklerimiz yayınlanmamıştır. Bunun sebebi vod içeriklerimizin aralıklarla güncellenmesidir.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi kartı, banka kartı, havale, eft, atmden ödeme ve paypal seçenekleri ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için canlı destek hattımızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim?

Satın Al sayfamızdan ilgilendiğiniz paket için ödeme butonuna tıklayarak açılan sayfada satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra bize canlı destek hattımızdan bilgi verirseniz hesabınız 10 dakika içinde aktif edilecektir.

Taksit ile satın alabilir miyim?

Evet kredi kartı ile 3, 6 ve 9 aylık taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Taksit seçenekleri için canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yayınlarda problem oluyor mu?

Kanallarımız iptv teknolojisi için kullanılabilecek en iyi sunucularda barınmaktadır. Yayınlarda kesilme, donma, takılma, yayın gitmesi gibi problemler bizim tarafımızda teknik bir sorun yaşanmadığı sürece oluşmamaktadır. Teknik bir problem her teknolojik alt yapıda olduğu gibi datacenterlarımızda da yaşanabilir. Bunun için datacenterlarımız tarafından firmamıza verilen garanti uptime oranı %99 dur. Yani %99 problemsiz hizmet veren sunucular ile çalışmaktayız. Kullanıcılarımız tarafından bize iletilen şikayetlerde yaptığımız incelemelerde sorun, problem yaşayan kullanıcılarımızın aynı şekilde %99 kendilerinden kaynaklıdır. Bunun en büyük etkeni bağlantıların yurtdışı çıkışlarının zayıflatılması ve ülke içindeki anlık bağlantı zayıflamalarıdır.

İnternet bağlantım nasıl olmalı?

İnternet hızınızın iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izlemeyebilmek için 12 mbps ve üzeri olması gerekmektedir. İnternet hızınızın yanı sıra internet bağlantınızın yurtdışı çıkışlarında problem olmaması ve ping değerlerinin düşük olması gerekmektedir. PERFORM IPTV olarak kullanıcılarımıza her zaman fiber internet tavsiye etmekteyiz. Fiber internet ADSL’ e göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Aynı şekilde modeme kablolu bağlantı wifi bağlantısına göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu bağlantıya tıklayarak hızınızı test edebilirsiniz —> Hızını Test Et

Size nasıl güvenebilirim?

PERFORM IPTV hali hazırda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda gibi birçok ülkede hizmet veren ve geçmişi olan bir firmadır. Kullanıcılarına hiç bir zaman güvensizlik duyuracak bir adım atmamıştır. Kaliteli iptv yayıncılığı hizmetine her daim devam etmiştir ve edecektir.

Yetişkin kanallarını izleyebilir miyim?

Yetişkin kanalları listemizde mevcuttur ve fiyata dahildir. Ancak kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda satın alma işleminden sonra dosyalarına eklenmektedir. Dahil olarak açılan hesaplardan çıkartılamaz ve hariç olarak açılan hesaplara eklenemez.

Kaç cihazdan izleyebilirim?

Yayınları aynı anda 1 cihazda açabilirsiniz. Birden fazla cihazda açarsanız otomatik olarak atlama yayın kapanması gibi problemler yaşarsınız. Farklı zamanlarda farklı cihazlarda açabilirsiniz.

Hangi cihazlarda izleyebilirim?

Bilgisayar, smart tv, akıllı telefon ve tablet, iptv destekli uydu alıcılarda yayınları izleyebilirsiniz.

Listemi nasıl güncellerim?

Kanal listenizi, m3u linkinize her tıklamada en güncel şekilde indirebilirsiniz. Server bilgileri veya link ile yaptığınız kurulumlarda listeniz otomatik güncellenir.

Kampanyalarınızdan nasıl yararlanabilirim?

Bir kampanya düzenlediğimizde web sitemizde bildiri paylaşmaktayız. Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi takipte kalabilirsiniz.